Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový nákupní seznam

O firmě

Centrala firmy Filippo

Počátky značky Filippo sahají až do roku 1990. 30letá historie začala jedním výletem, bláznivým rozhodnutím a touhou mít malý obchod a vyvinula se v největší velkoobchod s obuví a taškami v severním Polsku, síť kamenných obchodů a e-shop. Spolupracujeme s více než stovkou obchodních partnerů po celé zemi a rozšiřujeme prodej i na zahraniční trhy.

V současné době je Filippo uznávanou polskou značkou, která nabízí především koženou obuv a tašky. Zaměřujeme se na funkčnost a pohodlí, které jsou určeny pro zákazníky s různým vkusem. Jako značka obuvi se zaměřujeme na hledání nových trendů a nezapomínáme na klasické vzory. Většina našich návrhů je vyrobena z přírodní kůže, takže máte záruku trvanlivosti a kvality.

Buty Filippo

Kolekce navrhujeme na rok dopředu. Abychom uspokojili vkus našich zákazníků komfortem a aktuálním designem, účastníme se zahraničních veletrhů a cestujeme za novou inspirací. Naše činnost probíhá dvěma způsoby. Kromě sítě kamenných prodejen a internetového obchodu působíme také jako velkoobchod.

Pravidelně pořádáme přehlídky nových modelů, které kromě našeho showroomu v Gdaňsku prezentujeme také na veletrzích obuvi.
Filippovi jde především o lidi. Strategii značky by nebylo možné realizovat bez zapojení celého týmu.

Showroom FIlippo
pixel