Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový nákupní seznam

Polobotky na platformě

(množství produktů: 310
Cena
-
Barva
Vnější materiál
Zateplení

Polobotky na platformě

(množství produktů:310

Obuv je skvělá obuv pro přechodné období a chladnější dny. Jejich předností je vyvýšený svršek, který zaručuje odpovídající tepelný komfort. Taková obuv je o něco elegantnější než sportovní a poskytuje podobnou úroveň pohodlí. Obuv s platformou je řešením, které umožňuje dodatečně dosáhnout efektu zvednutí a zeštíhlení siluety bez nutnosti nošení vysokých podpatků, které nejsou nejpohodlnější (někteří by je nosit neměli zdravotní důvody). Vyplatí se tedy vybavit se botami na platformě, abyste si je mohli obout, když nastane ta správná příležitost.  

Obuv na platformě – vlastnosti

Základní charakteristikou bot na platformě je samozřejmě tvar podrážky. Je tlustší než obvykle, díky čemuž působí i jako podpatek a člověku, který takové boty nosí, připadá vyšší. Velkou výhodou tohoto řešení je pohodlí. Silná podrážka stabilizuje chodidlo, takže nemusíte vynakládat tolik úsilí na udržení rovnováhy jako v botách na podpatku. Platforma může být stejně vysoká po celé délce nebo správně profilovaná, aby zachovala anatomický tvar chodidla, nebo poskytnout další zvýšení pro maximalizaci zeštíhlujícího efektu. Elegantní boty na platformě nahradí podpatky - nízké i mírně vyšší. Efekt může dosáhnout několika nebo i několika centimetrů, vše záleží na produktu. Vestavěný svršek navíc zpevňuje chodidlo, díky čemuž dámské zvýšené boty dobře poslouží i ve dnech vyžadujících velmi intenzivní chůzi. Taková obuv umožňuje rychlou chůzi a dokonce i běh, i když určitě lidé plánující sportovní aktivity udělají lépe, když si vyberou speciální obuv určenou přímo k tomuto účelu. Navíc stojí za zmínku, že se nemusíte bát, že by se dovnitř dostala vlhkost, takže je můžete nosit prakticky bez ohledu na povětrnostní podmínky. Důležité je to i při výběru dámských boty pro design je také na platformě. V prodeji jsou jak elegantnější, tak sportovnější modely. V závislosti na prioritách můžete vsadit na černou lakovanou kůži s přezkou nebo cool růžové tenisky, protože v obou případech jde o boty na vysoké platformě. Lidé s trochu odlišným vkusem je však jistě ocení.  

Dámské boty na platformě – k čemu je nosit?

Dámské boty na vysoké platformě mohou být součástí široké škály stylů. Nejlépe budou fungovat v přechodných obdobích, jako je podzim a jaro, protože právě tehdy poskytnou optimální tepelný komfort. V některých situacích se však dají nosit i v zimě nebo v létě. Elegantní modely kombinujte s různými typy šatů, sukní a kalhot, například džínoviny nebo pleteniny. Slušet jim budou i šik halenky a svetry. S jejich účastí můžete vytvořit elegantní soupravu a funkční chytrý ležérní styla někdy i elegantní soupravy, které se budou hodit při speciálních oslavách. Sportovnější modely budou vypadat dobře. oděvy volného, ​​neformálního charakteru, například různé druhy teplákových souprav. Můžete je nosit i k džínám a takový komplet doplnit sportovní bundou, třeba bomberem. Taková spojení se v poslední době stala velmi populární mimo jiné kvůli změnám životního stylu způsobeným přechodem některých kancelářských pracovníků na práci na dálku. Sportovní oblečení a boty jsou prostě pohodlné, pokud se nemusíte každý den přizpůsobovat požadavkům dress code, oblékněte si teplákovou soupravu a slaďte ji s perfektní pohodlnou obuví.

Dámské boty na platformě – na co se zaměřit?

Před nákupem dámských bot na platformě zvažte okolnosti, za kterých je hodláte nosit. Záleží vám spíše na elegantním vzhledu nebo třeba dokonalém pohodlí při nošení? Pro kvalitu použití má velký význam materiál výroby. Nejlepší je volit obuv vyrobenou z kůže, protože jde o přírodní, organický materiál, který zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu. Důležitý je také design. Existuje mnoho různých stylů dámských bot na platformě. Najdete mezi nimi mokasínové boty, které kloužou na noze, ale také šněrovací modely, např. dámské tenisky nebo dámské tenisky. Hodně také záleží na barvě a úpravě bot. V prodejně Filippo zakoupíte boty černé, šedé, hnědé, béžové, bílé, stříbrné, zlaté, růžové, kaštanové, červené a tmavě modré. Mezi nimi jsou i takové, které jsou kombinací těchto barev. Boty jsou také často zajímavě zdobené různými aplikacemi, jako jsou přezky, třásně, mašle, lesklé aplikace a prolamované vsadky. Při konečném výběru je samozřejmě zásadní zkontrolujte, zda má obchod tento konkrétní model obuvi ve správné velikosti, protože pouze taková obuv je vhodná na chůzi.

Dámské platformy – jak nakupovat u Filippa?

Na našich webových stránkách si můžete prohlédnout všechny modely dámské obuvi dostupné v naší nabídce. Díky přehlednému seskupení do kategorií, dobrým fotografiím a podrobnému popisu dostanete všechny potřebné informace o botách, o které máte zájem, ještě před zahájením transakce. Po provedení vašeho výběru vám intuitivní nákupní panel umožní rychle provádět online platby a my vám zašleme objednané zboží na uvedenou adresu. Online nakupování vám ušetří čas, který se tradičně tráví nejprve tím, že se dostanete na obchodu a následně vyhledání toho správného zboží. Lidé, které tato činnost nebaví nebo na ni prostě nemají čas, jistě ocení možnost prohlížení sortimentu na obrazovce monitoru. Také ti, kteří se zajímají především o módu, mohou díky online nakupování volně porovnávat nabídku v mnoha ohledech, aniž by hrozilo, že přehlédnou nějaký zvlášť zajímavý produkt. Boty na velké platformě v obchodě Filippo jsou opravdovou lahůdkou pro všechny módy!

pixel