Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový nákupní seznam

Dámské kabelky a tašky

(množství produktů: 12
Značka
Price ranges
Kapsy
Přihrádky v tašce
Šířka dna
Typ tašky
Barva

Dámské kabelky a tašky

(množství produktů:12

Ačkoli slovo galanterie může znít trochu tajemně, je třeba si uvědomit, že galanterní výrobky nosíme ke každému stylu: elegantnímu i ležérnímu. Dámské doplňky jsou především: tašky, batohy a peněženky. V obchodě Filippo najdete výrobky z vysoce kvalitních materiálů (především z přírodní a ekologické kůže) pro každou příležitost.

Dámské kožené zboží: kabelky

Kabelka je jedním z nejoblíbenějších doplňků dámského stylu. Kromě dekorativní funkce má i funkci praktickou. Ukládáme do ní příslušenství, které potřebujeme k práci, na cesty nebo na nákupy, jako jsou doklady, klíče nebo drobná elektronika. Výrobky dostupné na trhu se liší velikostí, typem materiálu použitého k ušití, způsobem nošení, typem zapínání, barvou i počtem přihrádek a kapes. Není tedy divu, že většina žen má doma více než jednu kabelku. V obchodě Filippo najdete širokou nabídku kabelek pro každou příležitost: do práce, na nákupy nebo na dovolenou.

Jaké kabelky najdete v obchodě Filippo?

Nákupní tašky
Velké kabelky se dvěma uchy, které lze nosit v ruce nebo na rameni. Ideální pro rychlé nákupy!

Psaníčky
Objemné tašky s dlouhým nastavitelným popruhem a polstrovaným dnem. Velmi pohodlné a praktické.

Vaky
Velmi prostorné tašky se dvěma uchy ve tvaru tašky. Ideální pro neformální styling.

Kabelky do ruky
Kabelky různých velikostí určené k nošení v ruce. Tyto typy kabelek jsou vhodné zejména pro pracovní a formální příležitosti.

Kufříkové kabelky
Tašky s pevným dnem ve tvaru lichoběžníku připomínající malé cestovní tašky. Velmi elegantní a stylové. Tento model si oblíbily zejména celebrity a influenceři.

Kabelky na rameno
Kabelky různých velikostí určené k nošení na rameni. Vytvořeno pro milovníky stylu a pohodlí. Ideální pro každodenní činnosti.

Dámské doplňky: dámské batohy.
Máte rádi volné ruce při nakupování, venčení psa nebo při prohlídce města? Vyberte si pohodlný a stylový batoh. V obchodě Filippo najdete výrobky s pohodlnou rukojetí i nastavitelnými zádovými popruhy. Díky tomu můžete batoh nosit dvěma způsoby: v ruce, když potřebujete jen dojít od auta do budovy kanceláře, nebo na zádech, když se chystáte na delší procházku. Ačkoli jsou batohy spojovány především s ležérním stylem, na trhu lze nalézt stále více produktů s univerzálním zaměřením. Elegantní kožený batoh bude vypadat stejně dobře ke klasickým džínům jako k elegantním kancelářským šatům s dlouhými rukávy.

Dámské kožené zboží: dámské peněženky
Jak by měla vypadat ideální peněženka? Elegantní, odolná a prostorná. I když záleží i na vzhledu, při výběru peněženky se vyplatí věnovat pozornost především materiálům, ze kterých je vyrobena. Nejlepší volbou bude přírodní nebo ekologická kůže. Velký význam má také způsob upevnění. Většina dam si vybírá peněženku na zip, kterou lze snadno otevřít a zapnout. Při výběru peněženky záleží na... interiéru! Počet a typ kapes má velký vliv na pohodlí při používání. Kromě přihrádek na bankovky a kapsy na mince na zip nesmí uvnitř chybět místo na kreditní karty, doklady nebo klubové karty opravňující ke slevám v obchodech či restauracích. V obchodě Filippo najdete peněženky, které splní očekávání i těch nejnáročnějších žen.

Dámské kožené zboží jako dárek
Peněženky, batohy a kabelky patří mezi nejčastěji vybírané dárkové produkty. Kožené zboží je nápadem na funkční a zároveň elegantní dárek k narozeninám, výročí svatby nebo Vánocům. Nabízíme širokou škálu výrobků, které osloví ženy všech věkových kategorií, ať už si vyberou ležérní nebo elegantní oblečení a doplňky.

pixel