Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový nákupní seznam

Blog

Jak sladit boty ke kabelce? Nemusí mít stejnou barvu!
Když posloucháte módní tipy, můžete si všimnout, že velká pozornost je věnována doplňkům. Ty mohou zcela změnit charakter stylingu. Abychom vytvořili módní outfit, nemusíme každou sezónu vyměňovat celý šatník. Stačí si vybrat stylové doplňky, které odpovídají nejžhavějším trendům. Boty a kabelka otevírají obrovské možnosti stylingu. Umožňují nám experimentovat s barvami, vzory a ražbou. Navíc nám nemusí zapadat do barevné palety, protože nesousedí přímo s obličejem, takže negativně neovlivňují vnímání krásy. Jak sladit boty ke kabelce? Toto je dilema, kterému čelí mnoho žen. Užitečné tipy najdete v našem článku. Již nyní však můžeme prozradit, že tyto nemusí být stejné barvy.
Číst více
Jak čistit gumové a kožené žabky?
Dámské gumové a kožené žabky jsou mezi ženami léta neochvějně oblíbené. Jejich design a barvy se mění, ale pohodlí, které poskytují, stále vybízí k nošení v teplých dnech. Ženy, které preferují tyto boty na léto, zdůrazňují, že je na nohou prakticky necítí. Otevřený design poskytuje vynikající ventilaci, která zabraňuje pocení vašich nohou. Nejlepší je volit letní obuv co nejkvalitnější. Bohužel se občas zašpiní. Jak čistit žabky a používat je několik sezón?
Číst více
Pohodlná obuv pro práci ve stoje – jak vybrat? Průvodce nakupováním
Někdy vaše profese ovlivňuje výběr oblečení a doplňků, protože musí splňovat přesně stanovená kritéria. Pohodlnou obuv pro práci ve stoje ocení všichni lidé, kteří pracují v obchodě nebo se vzhledem ke specifické povaze svých povinností hodně pohybují, například po skladu nebo mezi odděleními společnosti. Vybrat správný model je často obtížné. Je třeba vzít v úvahu několik klíčových aspektů. Tento článek vám ukáže nejpohodlnější boty pro práci ve stoje, do kterých se také vyplatí investovat, když se do práce dostanete pěšky.
Číst více
Jaké boty nosit ke kabátu? Komplexní průvodce styly, střihy a barvami
Doplňování podzimního šatníku často vyvolává četná dilemata. Jsme zvědaví, jaké kabátové boty budou nejlepší. Chceme si vybrat model, který bude vyhovovat mnoha stylům a zůstane pohodlný a adekvátní našemu životnímu stylu. Které boty se nejlépe hodí k dámským kabátům? Na tuto otázku bohužel neexistuje jediná odpověď. Každý svrchní oděv má jiný charakter. Některé ženy mají rády módní eklekticismus, jiné zůstávají věrné jednomu stylu. Představujeme komplexního průvodce styly, střihy a barvami.
Číst více
Jak vyleštit boty? Odpovídáme na nejčastější dotazy
Leštění bot se zdá být jednoduchou činností, která nevyžaduje žádné speciální znalosti. Ve skutečnosti nelze o každou obuv pečovat stejným způsobem, protože může dojít k poškození. Rozdíly v údržbě jsou často určeny materiálem, ze kterého jsou boty, kozačky nebo tenisky vyrobeny. O přírodní kůži se jinak pečuje a umělá kůže se upravuje jinými metodami. Často je také potřeba zakoupit různé přípravky na impregnaci a čištění jednotlivých párů bot. Pokud je tento proces proveden nesprávně, může dojít k poškození, které není předmětem reklamace, protože bylo způsobeno nesprávnou údržbou. Jak vyleštit boty? Zde je komplexní průvodce.
Číst více
Jaké boty nosit k pánské kožené bundě? Tyto modely se určitě budou hodit
Podzim je období, kdy rádi nosíme kožené bundy. Ty jsou mimořádně působivé a pocházejí z motocyklové komunity. Jejich příjem závisí na tom, jak je stylizujeme. Podstatný vliv na výsledný efekt mají aditiva, kterým často přikládáme příliš malý význam. Jaké boty nosit k pánské kožené bundě? Představujeme modely, které se k motorkářské bundě rozhodně budou hodit.
Číst více
Jaké boty a doplňky nosit k béžovým šatům?
Béžové oblečení je základem mnoha dámských šatníků. Jsou považovány za kvintesenci elegance a dobrého stylu. I tepláková souprava v této ušlechtilé barvě působí méně sportovně. Polské ženy rády volí béžové šaty, protože dobře fungují za různých okolností. Můžete je nosit do práce, na svatbu nebo na setkání s přáteli. Navíc tyto oblíbené odstíny ladí s harmonickou krásou. S nadcházejícím jarem nevyjdou z módy, návrháři navrhují zářivé oblečení, které opticky vyplní vrásky na obličeji. Béžové šaty – jaké boty se k nim nejlépe hodí? Co můžete nosit s nahými vysokými podpatky?
Číst více
Jak nosit mokasíny a boty na platformě? Styling
Milujeme mokasíny a lordy nejen pro jejich pohodlí a praktičnost, ale také pro elegantní povrch, který dodají každému stylingu. Stojí za to vědět, s čím je nejlepší tento typ obuvi kombinovat, ale také si pohrát s různými možnostmi. Ukážeme vám, jak vytvořit vkusné, klasické a avantgardní kombinace s mokasíny na platformě a se silnou podrážkou.
Číst více
Jaké boty a doplňky zvolit k černým šatům?
Černé šaty jsou klasikou bez ohledu na jejich styl. Je to navíc natolik univerzální model, že díky různým doplňkům můžeme nosit stejný outfit na více způsobů. Podle toho, jaké boty si k černým šatům vyberete, je můžete nosit do práce, na večírek nebo na důležitou oslavu. Ukážeme vám, jak vytvořit oslnivé styly s černými šaty jako hlavní postavou.
Číst více
pixel