Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový nákupní seznam

Boty na Silvestra 2020 - naše návrhy

2022-06-23

Silvestrovský večírek je jedním z mála dnů, kdy chceme za každou cenu vypadat jako milion dolarů. Současná situace není příliš vhodná pro pořádání banketů, večírků nebo prostě setkání ve větší skupině. Tento den je však natolik výjimečný, že i pro sebe a svou rodinu budeme připomínat hvězdy světového formátu. Vždyť kdo by nechtěl nechat tento nešťastný rok 2020 za sebou a vstoupit do nové životní kapitoly s razancí. Dnes se budeme zabývat tím, jaké boty zvolit na Silvestra a jak vybrat zbytek módního outfitu.

Boty na Silvestra: Klasické jehlové podpatky

Na Silvestra není nic lepšího než klasické boty na jehlovém podpatku v kombinaci s krásnými šaty. Tento typ obuvi je každoročním hitem, pokud jde o módní silvestrovský vzhled. Musíme se však zamyslet nad tím, které konkrétní jehlové podpatky budou pro tuto příležitost tou nejlepší volbou. Univerzální a zodpovědnou volbou budou elegantní lodičky na tenkém podpatku, tento typ obuvi jistě využijete i při mnoha dalších příležitostech. Kromě toho by si všechny ženy měly uvědomit, že pohodlné čerpadla na špičce je situace, která se rovná téměř zasažení "šestky" v loterii. Především bychom měli dbát na vhodnou výšku podpatku a pohodlnou stélku, díky těmto faktorům se nebudeme bát bavit až do rána. Pokud jde o sladění šatů, je třeba zohlednit barevné hledisko. Vzpomeňte si na oblíbený Silvestr, je to příležitost, kdy byste měli vypadat fenomenálně a sexy, ale především na úrovni.

 

Silvestrovské boty: Sandály na podpatku

Zcela jinou volbou módní obuvi pro tuto příležitost jsou sandály na podpatku . Tyto boty jsou ideální v kombinaci s delšími šaty nad kolena. Tuto sadu doporučujeme zejména pro taneční párty v interiéru. Především pohodlí - sandály na širokém podpatku jsou pravděpodobně nejpohodlnější volbou a zajistí vám pohodlí po celé hodiny. Klíčovým prvkem je v tomto případě také přilnutí k noze. Musíme si uvědomit, že pouze sandály, které se hodí k noze, budou úspěšnou volbou. Přísně na Silvestra doporučujeme vsadit na trochu šílenství a poohlédnout se po odvážnějších modelech. Mluvíme o všech druzích ozdob a tvarů bot. Nejzajímavější se zdají být sandály s tenkými pásky, které odhalují nohu, a proto se tento návrh doporučuje pro akce v interiéru.

Boty na Silvestra: Vysoké boty nad kolen

Vysoké boty se mohou zdát jako nenápadná silvestrovská volba. Navzdory zdání jsou však oblíbenou volbou. Vypasované boty prodlouží vaše nohy a poskytnou vám pohodlí na dlouhou dobu. Tento typ obuvi se skvěle hodí ke klasickým "malým černým šatům" nebo jednoduše ke krátké sukni. Je to jedna z nejlepších možností, kde chceme vsadit na univerzální obuv, kterou budeme v budoucnu jistě používat každý den. Na závěrečný večer roku doporučujeme černé boty do lýtek. Skvěle se hodí k elegantnímu oblečení, dodají vám sex-appeal a přitáhnou pozornost vašich společníků. Dalším aspektem, který hovoří ve prospěch, je jednoduše tepelný aspekt. Oproti výše zmíněným sandálům se zde nemusíme obávat otravného chladu. Večírky pod mrakem a ti uvnitř se nás nebojí! Pro ty, kteří se vyhýbají velmi vysokým podpatkům, budou jistě dobrou alternativou kozačky.

Stručně shrnuto, nový rok se rychle blíží. Výběr obuvi bychom neměli řešit na poslední chvíli. Výše jsme uvedli naše tři návrhy obuvi spolu s ukázkovými styly. Děvčata, nečekejte, vánoční výprodeje jsou teprve před vámi a můžete si v nich koupit boty snů na Silvestra. Nezapomeňte, že výběr obuvi je jednou ze složek úžasného zážitku. To vám přejeme společně s celým týmem Filippo.

Zde jsou naše návrhy za nejlepší ceny:

Černé špičaté lodičky -  Kožený Lodičky Bioeco Pumps by Arka 6140-2308 černé
Zlaté brokátové sandály - Sandály Filippo DS3667/22 GO zlaté
Černé sandály na vysokém podpatku - Sandály Filippo DS1276/22 BK černé
Vysoké černé boty - Kožené vysoké boty GL501/21 BK černé

Šedé vysoké boty- Šedé kozačky Filippo DKZ379/17 GR

Doporučeno pro vás

pixel