Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový nákupní seznam

Módní boty na podzim 2021

2022-06-27

Podzimní sezóna je před námi, a proto je čas doplnit svůj šatník stylovými doplňky, včetně podzimních bot. Dámské boty je univerzální typ obuvi, který můžeme bezpochyby označit za klasický. Samotný název pochází z anglického slova "boot", což je druh dámských bot - obuv s vyšším svrškem. Historie bot sahá až do 19. století, ale tehdy vypadaly trochu jinak. Obvykle byly pevně sešněrované a měly poměrně vysoký, ohrnutý nárt. Dámy je obvykle nosily k elegantnímu oblečení. V té době - stejně jako dnes - se boty tohoto typu vyráběly z kůže nebo semiše, oblíbené však byly i modely z látky. Díky svému univerzálnímu charakteru se boty staly nejoblíbenější obuví na celém světě.

Jaké boty zvolit na podzim? Ploché nebo na podpatku?

Při výběru chladivých bot na podzim je důležité zvážit, jaký design bude vyhovovat vašemu stylu, typu postavy nebo výšce. Pro vysoké lidi jsou ideální boty se špičatou špičkou. Vysocí lidé si mohou dovolit jak nízké ploché podpatky, tak i ty o něco vyšší. Naopak malým lidem budou nejlépe slušet boty s vysokým podpatkem a kulatým nosem. Módní boty na podzim by měly být také přizpůsobeny množství a typu naší aktivity během dne. Například: pokud trávíme většinu dne sezením za stolem v kanceláři, budou dobrou volbou elegantní boty na vysokém podpatku. Na druhou stranu, pokud se během dne pohybujeme hlavně kolem některých nebo dokonce několika objektů, budou nejlepší volbou pohodlné boty na plochém podpatku nebo malém bloku či klínku.

Jak nosit boty na podzim?

Boty jsou univerzální a velmi pohodlná obuv. Budou dokonale ladit s různými dalšími prvky vašeho šatníku, díky čemuž podtrhnou jedinečný charakter každého stylingu. Podzimní boty jsou velmi oblíbené po celém světě, protože je lze snadno kombinovat s elegantními i méně oficiálními stylizacemi.

Výrobci obuvi se předhánějí ve vytváření novějších a praktičtějších designů chladných bot na podzim. V obchodech s obuví najdeme jak klasické a minimálně zdobené modely, tak i ty vzorovanější a extravagantnější.

Ve druhé skupině najdeme boty s cvočky, pruhy, nýty nebo ozdobnými přezkami. Jistě si každý, i ten nejnáročnější, najde parádní boty na podzim, které odpovídají jeho jedinečnému stylu..

Jak vybrat boty k šatům na podzim?

Boty se šaty na podzim mohou na první pohled vypadat jako poněkud neobvyklá kombinace. Ale jak je to správné v tomto ročním období! Tento druh dua vypadá velmi stylově a žensky. Zde se můžeme držet následujících dvou pravidel: k lehkým a vzdušným šatům se hodí těžké a masivní boty, zatímco k silnějším pleteným modelům se hodí štíhlé boty na jehlovém podpatku..

Módní boty na podzim - styly

Boty na podzim jsou velmi univerzální obuv, kterou lze přizpůsobit každému typu postavy. Skvěle budou vypadat ke krátkým šatům a sukním ke kolenům. V podzimním období je obvykle kombinujeme se silnějšími a krycími punčochami. Jejich barvu se vyplatí sladit s módními botami na podzim. Díky tomu budou vaše nohy vypadat štíhlejší.

Pokud jde o kalhoty, k botám se nejlépe hodí tradiční kalhoty typu "tube" (kalhoty se zúženými nohavicemi). Tato kombinace také účinně prodlužuje postavu a je nejoblíbenější volbou v chladnějších dnech.

Proč nosit boty na podzim?

V současné době jsou kozačky jedním z nejoblíbenějších typů podzimní obuvi. Vyznačují se velkým pohodlím, praktičností a univerzálností a každou sezónu přinášejí nové, jedinečné modely, které si získají srdce všech zákazníků.

Zároveň se boty hodí do jakéhokoli stylingu a velmi často dokáží proměnit jednoduchý outfit v originální a velmi zajímavý komplet. Módní boty na podzim jsou v této sezóně naprostou nezbytností. V naší nabídce najdete krásné boty k podzimnímu oblékání i mnoho dalších zajímavých modelů. Zveme vás, abyste se seznámili s naším sortimentem!

Přečtěte si také:

 

Doporučeno pro vás

pixel