Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový nákupní seznam

Traperky - dámské styly pro každou příležitost

2022-06-23

Do konce kalendářní zimy zbývá necelý týden, ale sníh se stává v ulicích poněkud častějším hostem. Výběr bot na polskou zimu je docela náročný. Jeden den nás přivítají zamrzlé kaluže, druhý podzimní "oranice", zatímco další nás překvapí pozitivními teplotami a sluníčkem na obzoru. Traperky se zdají být pro tyto nejisté podmínky ideální volbou. Tento typ obuvi však není u ženského publika příliš oblíbený. Jediným argumentem je nedostatek ženské přitažlivosti výrobku. Podle našeho názoru to však není pravda a stačí si trochu rozšířit obzory a přesvědčit se o trekové obuvi. Každopádně se podívejte sami!

Dámské trapery v elegantním stylu

Trapery jsou boty, které si spojujeme s horami a sněhem po kotníky. Ale musí to tak být? Samozřejmě, že ne! Správná volba stylu může mít velký vliv na vnímání boty. Díky dobře zvolenému vzhledu dokážou naše "trekovky" vytvořit skutečnou alternativu stylových bot, které miluje snad každá módní žena. V tomto případě doporučujeme přiléhavý svršek, který sníží objem boty. Skvělým doplňkem bude také elegantní kabát a doplňky v podobě šperků nebo klasické kabelky. Nejlepší na tomto řešení je, že je bezproblémové. Odcházíte ráno z domu a chcete si zachovat stylový outfit? Klidně si vyberte tento. Zaručujeme, že v tomto případě se nebudete bát žádných povětrnostních podmínek.

Dámské trapery pro sportovní vzhled

Je klokaní mikina a džíny váš ideální komplet? Není nic lepšího než kombinace s klasickými trapery. Pohodlí, pohodlí a ještě více pohodlí. Ještě před několika lety se takový vzhled nemusel zdát jako nejlepší nápad, a to kvůli obecné estetické hodnotě. Je však třeba se podívat na současné trendy. Žijeme v době všudypřítomného módního trendu, kterým je "oversize". V každém obchodě je většina výrobků šita s malým, ale účelným množstvím látky. Neexistuje lepší čas pro pohodlný a uvolněný styling. Je dokonce vhodné mít takový "styl" ve svém šatníku. Zde jsou samozřejmě skvělým řešením v poslední době velmi módní trekové boty.

Styling se sukní

Další návrh je poměrně netradiční, a sice zaměříme se na párování traperů se sukní. Má tato myšlenka právo na existenci na přelomu let 2020 a 2021? Samozřejmě, že ano. Odhalené nohy s takovou "mužskou" obuví se mohou stát hitem. Tato úprava rozhodně dodá ženskost, která v případě těchto bot tolik chybí. To se týká především prvního bodu, tj. elegantní stylizace. Černá sukně, klasický kabát a medové trekové boty. Takový pohled pravděpodobně vyvolá v myslích kolemjdoucích značný rozruch. Ale kdo jiný by měl svět překvapit než my!

Styling s trapery na léto

Posledním, zcela přesvědčivým bodem může být univerzálnost segmentu obuvi. Trekingové boty si spojujeme především se zimou a podzimem. Měli bychom si však uvědomit, že dobří trapeři jsou přizpůsobeni velkým teplotním rozdílům. Dobře vyrobená bota nás bude izolovat od chladných poryvů větru a vnější vlhkosti, zatímco v létě si všimneme dobře prodyšného svršku boty. V tomto případě nás omezuje pouze naše představivost, stále častěji v oceánu hraje tato obuv roli sportovní obuvi. Je jasné, že tento model si na ranní běhání nevybíráme, ale vytváří skutečnou konkurenci pro "adidas". Přemýšlejte o tom, děvčata, možná pro sebe objevíte zcela nový trend.

Závěrem lze říci, že trapeři definitivně vyvracejí mýtus o nedostatku ženských dispozic. V této věci nás mohou dokonce velmi pozitivně překvapit. To, že se jedná o velmi univerzální obuv , se navíc potvrzuje na každém kroku. Hodí se doslova do každého počasí a rozhodně zapadá do současných trendů. Trekingová obuv je v roce 2020 velmi módní obuví, ale nezapomínejme, že je to styling, který udává směr celému vzhledu.

Přečtěte si také

Doporučeno pro vás

pixel