Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový nákupní seznam

Jaké boty nosit ke kabátu? Komplexní průvodce styly, střihy a barvami

2024-01-16

Dokončení podzimního šatníku často vyvolává četná dilemata. Jsme zvědaví, jaké kabátové boty budou nejlepší. Chceme si vybrat model, který bude vyhovovat mnoha stylům a zůstane pohodlný a adekvátní našemu životnímu stylu. Které boty se nejlépe hodí k dámským kabátům? Na tuto otázku bohužel neexistuje jediná odpověď. Každý svrchní oděv má jiný charakter. Některé ženy mají rády módní eklekticismus, jiné zůstávají věrné jednomu stylu. Představujeme komplexního průvodce styly, střihy a barvami.

Jak sladit boty s barvou kabátu?

Jaké boty nosit k šedému kabátu? Toto je jedna z častějších otázek, na kterou se v tomto odstavci pokusíme odpovědět. Šedý kabát vytváří docela pohodlnou situaci, protože je jedním z nejjednodušších stylů. Šedá je považována za neutrální barvu, takže je výborným základem pro ostatní barvy. Šedý kabát na podzim můžeme kombinovat s jasanovým nebo béžovým dámské kotníkové boty v chladivém odstínu. Pak dostaneme celkem soudržný styling, který osciluje v podobné paletě barev. Nic vám nebrání hrát si s kontrastem. Například šedý kabát můžete sladit s dámské kozačky ve fuchsiové nebo kobaltové barvě, které oživí outfit. Jasan zároveň jemně uklidňuje jejich bláznivý charakter.

Jaké boty nosit k béžovému kabátu?

Nahé svrchní oblečení je v poslední době mezi ženami velmi oblíbené. Není divu, že mnoho z nich hledá inspiraci zadáním otázky: jaké boty nosit k béžovému kabátu?. Platí zde podobná pravidla jako výše. Pokaždé, když nás zajímá, jaké boty se nejlépe hodí ke kabátu, můžeme si vybrat jednu ze čtyř možností. Vybírejte dámské boty ve stejné barvě jako svrchní oblečení, abyste dosáhli poutavého outfitu. Také odstíny ze stejné barevné rodiny se mezi sebou velmi dobře kombinují. K šedé se hodí chladná béžová, ale i krémová nebo bílá. Fuchsie se však hodí ke kobaltu, duhovkové fialové nebo sytě zelené. Barvu bot a kabátu lze sladit i kontrastně. Fialové svrchní oděvy můžeme doplnit hořčičnými kotníčkovými botami a naopak, můžeme také dbát na to, aby dámská podzimní a zimní obuv byla ve stejné barvě jako punčocháče nebo kalhoty, aby opticky prodloužily nohy.

Jak vybrat boty ke stylu a délce kabátu?

Jaké boty nosit ke kabátu ke kolenům? To je jedno z běžných dilemat mezi ženami, které chtějí vytvářet módní outfity. Když svrchní oblečení sahá nad kolena, máme poměrně široký manévrovací prostor. Pokud jsme vysocí, můžeme na podzim zvolit ploché boty, viz dámské mokasíny. Když chceme přidat pár centimetrů, kozačky na vysokém podpatku nebo boty na klínku .Kabát ke kolenům sluší všem ženám bez ohledu na jejich výšku.

Jaké boty jsou nejlepší k dlouhému kabátu?

Vrchní oblečení Maxi vytváří svislé linie, které opticky zeštíhlují postavu a působíme vyššími, než ve skutečnosti. Pokud chceme opticky přidat centimetry, můžeme zvolit kotníkové boty na vysokém podpatku nebo blokové boty. Některé ženy volí ploché kozačky také proto, že zpod kabátu nejsou vidět. V tomto případě je odpověď na otázku: jaké boty ke kabátu?: jakékoli, odrážející vaše individuální preference.

Jaké boty nosit k podzimnímu kabátu v midi délce?

Toto je nejobtížnější styl svrchního oblečení, protože musíte dávat pozor, abyste nepořezali siluetu a zdůraznit to.nejtlustší část lýtka. Nejlepší volbou pro midi kabát je boty vysoké podpatky. Toto řešení má za následek jednolitou, svislou linii.Vyhneme se situaci, kdy by zpod kabátu vyšel kousek džínů a následně byl proříznut o černé kozačky. Nohy opticky prodloužíme i díky podpatkům.

Jaké boty nosit k podzimnímu kabátu v midi délce?

Toto je nejobtížnější styl svrchního oblečení, protože musíte dávat pozor, abyste nepořezali siluetu a zdůraznit to.nejtlustší část lýtka. Nejlepší volbou pro midi kabát je boty vysoké podpatky. Toto řešení má za následek jednolitou, svislou linii.Vyhneme se situaci, kdy by zpod kabátu vyšel kousek džínů a následně byl proříznut o černé kozačky. Nohy opticky prodloužíme i díky podpatkům.

Jak vybrat boty, aby odpovídaly stylu kabátu?

Styl kabátu a materiál, ze kterého je vyroben, často určují výběr vhodné obuv na podzim a zimu. Zajímá vás, jaké trenčkoty jsou nejlepším řešením? Mokasíny můžete zvolit, pokud vaše svrchní oblečení končí pod kolenem a jste vysoká žena. Pokud je trenčkot midi délky, skvěle poslouží kotníkové boty na vysokém podpatku v odstínu podobném kalhotám nebo punčocháčům. K této maxi délce můžeme zvolit jak mokasíny, tak podzimní boty na podpatku. Trenčkot nekombinujeme s kozačkami pro jeho dočasnost.

Jaké boty nosit s koženým kabátem?

Zde byste měli věnovat pozornost struktuře svrchního oděvu. Pokud máme co do činění se semišovým kabátem, nejlépe poslouží semišové kotníkové boty, mokasíny nebo boty. Konzistenci pak udržujeme mezi konečnou úpravou jednotlivých kusů oblečení. Pokud máte co do činění s lícovou kůží, měli byste zvolit podzimní boty z hladké kůže. Jaké boty nosit k lakovanému kabátu? V této situaci je nejlepší zvolit mat Dámské workerky které oni rozbijte charakter našeho outfitu, lehce ho zatížte, aby lesklý materiál vypadal šik.

Jaké boty nosit ke kabátu z alpaky?

Vlněné kabáty jsou elegantní díky ušlechtilým vláknům, ze kterých jsou vyrobeny. Velmi často mají i klasickou barvu. Jaké boty jsou nejlepší k černému kabátu z alpaky? V tomto případě mohou být optimálním řešením klasické kotníkové boty nebo černé mezky na vysokém podpatku. Je důležité, aby byly vyrobeny z přírodní lícové kůže nebo semiše, protože ladí s ušlechtilým původem vlny. Získáme tak prémiový styl, který je extrémně šetrný k našemu tělu.

Jaké boty by se měly nosit se zimním kabátem a které by se měly nosit s kabátem v polovině sezóny?

Jak jsme již zmínili, kozačky a mokasíny se nejlépe hodí k trenčkotu, nekombinujeme to s botami, protože je dočasné. K mušketýrům se však nejlépe hodí zimní kabát, který zpod svrchního oděvu není vidět. Jsou perfektním řešením do mrazů. Dokonale se hodí ke každé délce kabátu. Někdy je ale zima poměrně teplá, v takové situaci se vyplatí volit zateplené holínky nebo dělníky.

5 dalších tipů, které vám pomohou vybrat boty, které se hodí k vašemu kabátu

Tip 1. Pravidlo tří barev

Při sestavování podzimního nebo zimního stylingu bychom se měli řídit pravidlem tří barev. Více barev může vytvořit chaos a nesluší harmonickým typům (léto a podzim). Mohou to být odstíny z jedné palety nebo naproti sobě na barevném kole. Například černá vypadá dobře s námořnickou modří (neutrální barvy) a lze ji rozbít přidáním fuchsie.

Tip 2. Boty, které se hodí ke kabelce nebo šátku

Podzimní styling je často založen na vytvoření spony, která jej drží pohromadě. V takové situaci se vyplatí vybrat boty, které barevně ladí s punčochami, kalhotami, kabelkou, čepicí či šálou.

Tip 3. Neutrální barvy tvoří skvělý základ

Pokud je váš styl udržován v neutrálních barvách, můžete jej rozbít botami v jakémkoli odstínu , i když tahle se k vašemu typu krásy nehodí. Nohy jsou umístěny ve značné vzdálenosti od obličeje.

Tip 4. Zvolíte-li vzorovaný kabát, zvolte na podzim obyčejné boty

Pokud volíme potisky, musíme je vyvážit obyčejnými botami v neutrálním odstínu s jednoduchým design. V opačném případě nás může zahltit přemíra dekorativních prvků.

Tip 5. Pohrajte si s odstínem nebo texturou v celkovém vzhledu

Styling založený na jedné barvě je dnes extrémně módní. Je však velmi snadné se začít nudit. Abyste tomu zabránili, pohrajte si s odstínem nebo texturou. Máte například béžový kabát a kalhoty, slaďte k nim béžové kotníkové boty se vzorem imitujícím krokodýlí kůži.

Přečtěte si také:

Doporučeno pro vás

pixel