Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový nákupní seznam

Kabelky outlet

(množství produktů: 2
Barva

Kabelky outlet

(množství produktů:2

Výdej kabelek – akce, slevy a výprodeje v obchodě Filippo

Dámské tašky toto je nepostradatelné položky v ženském šatníku. Jeden model pro každou příležitost? Nepřichází v úvahu! Elegantní kufr do práce, nonšalantní taška na pláž, stylový shopper na nákupy, fany pack na procházku se psem, malá kabelka na svatbu ... Pokud si neumíte představit vycházet z domu bez tašky podle vašeho stylu, podívejte se, jaké akce jsme pro vás v obchodě Philipa připravili.

Nabízíme široký výběr stylových a prostorných tašek pro každou příležitost. Všechny produkty jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů jako je přírodní kůže, ekologická kůže nebo textilní materiály. Díky tomu si můžete být jisti, že vám zakoupená taška bude dlouho sloužit. Obchod Filippo prodává kožené tašky po celý rok. Zveme vás k rychlému, pohodlnému a levnému nakupování!

Dámské kabelky - výprodej. Co najdete ve Filippově obchodě?

Tyto mimořádně prostorné a pohodlné kabelky jsou mezi ženami velmi oblíbené. Neomezují v pohybu při chůzi a pojmou i velké nákupy. Nejmódnější vzory a barvy najdete ve výprodeji v prodejně Filippo.

Pytel je symbolem nonšalance. Ideální k obnošeným džínům, kožené bundě a tričku se jménem vaší oblíbené rockové kapely. Sáčky, které koupíte ve výprodeji v obchodě Filippo, si můžete vzít na pláž nebo na dovolenou.

Kabelka ve tvaru elegantního hrudníku nesmí chybět v šatníku těch dam, které denně sahají po elegantních kouscích oblečení. Model v neutrální barvě, např. černá, šedá nebo tmavě modrá, se bude skvěle hodit pro smart casual styling. Ve výprodeji Filippo je najdete za atraktivní ceny. Díky tomu můžete svůj šatník doplnit o další modely pro různé příležitosti.

Shopper je kabelka jako stvořená pro velké nákupy. Je extrémně prostorný a pohodlný na nošení. Modely, které najdete jak ve standardní nabídce Filippo, tak ve výprodeji, se budou skvěle hodit i pro jiné příležitosti: do práce i na odpolední procházku. Do shopperu se vám vejde vše, co chcete mít vždy po ruce. Nejen peněženka, ale i drobná elektronika nebo šikovná kosmetická taštička.

Toto je nejoblíbenější model mezi dámskými kabelkami. Dodává se v bezpočtu barev: od klasické černé po energickou červenou a tajemnou zelenou. Tašky přes rameno jsou také dostupné v mnoha velikostech. V závislosti na materiálu, ze kterého byly vyrobeny, a tvaru se budou hodit k elegantním i ležérním stylizacím. Jsou velmi pohodlné na nošení. Sluší každé ženě bez ohledu na věk a preferovaný styl.

Kabelky jsou nutností pro elegantní formální příležitosti. Stejně jako kabelky přes rameno jsou dostupné v mnoha barvách, velikostech a tvarech. V prodeji v prodejně Filippo najdete prošívané, hladké nebo imitující modely hadí kůže. S přídavným ramenním popruhem nebo bez něj.

Oblíbenost ledvinek neklesá. V outletu Filippo najdete kromě tradičních tašek, které se nosí na rameni nebo v ruce, také malé, ale prostorné taštičky s popruhem, které si snadno zavěsíte kolem pasu. Je to perfektní řešení pro maminky a ženy, které vedou aktivní životní styl a rády mají „volné ruce“, ale nechtějí se vzdát módních doplňků.

Batohy Filippo, které můžete n

Soubory cookie používáme ke správnému fungování webových stránek, k nabízení sociálních funkcí, analýze návštěvnosti a provádění marketingových aktivit – jak ze strany nás, tak našich Důvěryhodných partnerů. Více informací naleznete v zásadách ochrany osobních údajů. Přijetím této zprávy souhlasíte s jejich uložením na váš počítač. Podmínky uložení nebo přístupu k nim můžete určit kliknutím na záložku „Konfigurace souhlasů“. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat vymazáním cookies z prohlížeče na koncovém zařízení.
Close
pixel