Uložit do nákupního seznamu
Vytvořit nový nákupní seznam
2022-06-23

Nápady na vánoční dárky

Vánoce 2020 se rychle blíží. Pokud stále nemáte nápad na dárek nebo se bojíte, že nenajdete to, co chcete, vyplatí se koupit dárek online. Výměna za jinou velikost nebo vrácení není problém, a to vše bez opuštění domova. Naše návrhy na vánoční dárky najdete níže..

Kabelka

Stylová kabelka je vždy skvělým nápadem na vánoční dárek. Při prohlížení různých modelů dámských kabelek je vhodné vzít v úvahu dominantní styl osoby, která ji má obdržet. Pokud ve stylu naší přítelkyně, matky nebo sestry převládá elegance, je lepší vsadit na klasický model. Na druhou stranu, pokud v jejím outfitu převládá volný, sportovní styl, analogicky zvolíme sportovnější kabelku. V situacích, kdy je těžké je definovat, hledejme spíše jednoduché tvary v tónovaných barvách. Pokud se jedná o vánoční dárek s ohledem na blížící se Silvestr, bude jistě vhodná klasická spojovací taška. Pokud naopak hledáte prostornou kabelku, do které se vejde spousta doplňků, přemýšlejte o shopper kabelce.

Boty: http://filippo.cz//cs/products/holinky-filippo-dkz355-21-bk-cerne-26731
Kabelka: http://filippo.cz//cs/products/filippo-td0087-20-cerna-kabelka-25858

Vánoční pantofle

Nedávejte boty jako dárek, protože.... Tento mýtus byl již dávno vyvrácen a vánoční papuče jsou letos jedním z nejčastěji kupovaných dárků. Tento návrh bude fungovat nejen pro děti, bačkůrky si najdou i své dospělé milovníky. Milovníci minimalismu si jistě oblíbí jednoduché a klasické modely, nicméně papuče s vánočními motivy, jako jsou sobi, hvězdy nebo sněhové vločky, jsou stále velmi oblíbené.Plyšové pantofle jsou skvělým nápadem na okouzlující levný dárek. Klasické modely s tvarovanou podrážkou a univerzálnějším designem lze nosit po celý rok a jsou ideální i do domácí kanceláře.

Ponožky

Teplota za okny klesá, dny jsou kratší a většina z nás tráví více času uvnitř než v předchozích letech. Tento nenápadný kousek oblečení o nás vypovídá více, než si myslíme. Z těchto důvodů jsou stylové ponožky úspěšným nápadem na vánoční dárek. Univerzální vzory a originální balení mohou způsobit rozruch. Pokud vás nudí vánoční motivy, vyberte si něco bláznivějšího a originálnějšího. Další výhodou ponožek je univerzální velikostní škála, která usnadňuje výběr správného nákupu.

Peněženka

Vybrat peněženku jako vánoční dárek může být docela oříšek. Musíme vybrat střih, barvu, velikost a přizpůsobit je osobě, které je dáváme. Každý ji potřebuje, často ji používáme, je praktická a lahodí oku. I když už obdarovaný nějakou má, nemusíte se bát - peněženky se rychle opotřebovávají, takže na náš dárek přijde řada. Pro ženy je důležitější vzhled a přenosnost, zatímco pro muže je důležitější funkčnost a kapacita. Podle svého vkusu můžete uvažovat o klasickém nebo sportovnějším dárku, ale nezapomeňte, že kožené peněženky budou vždy odolnější.

V této neobvyklé době se dárky stávají jedním z mála gest, které můžeme svým blízkým věnovat. Vánoční dárky umocňují atmosféru očekávání a podtrhují jedinečný charakter svátků. 

Inspirujte se nápady Filippo.cz a darujte svým blízkým něco výjimečného.

Přečtěte si také:

Doporučeno pro vás

pixel